PPC reklama, která má výsledky

Jmenuji se Marcel Slechan a postarám se o váš internetový marketing


Již 10 let se zabývám PPC reklamou, která je nedílnou součástí dobrého marketingu

V oblasti internetového marketingu se pohybuji víc než deset let. Zkušenosti jsem začal sbírat u české internetové jedničky Seznam.cz, kde jsem vedl on-line kampaně desítek spokojených klientů. V té době jsem zjistil, jak skvělým nástrojem je právě PPC reklama, která přináší výborné výsledky jak velkým značkám, tak malým firmám, které musí marketingový rozpočet spravovat s maximální efektivitou.

Protože jsem se chtěl PPC reklamě věnovat v komplexní šíři, rozhodl jsem se po letech v Seznamu odejít na volnou nohu a nabídnout svým klientům servis nejen v rámci platformy Sklik, ale také Google Ads a Facebook. Absolvoval jsem nespočet školení, stal se Certifikovaným partnerem Google Ads a Ověřeným freelancerem společnosti Seznam.cz. V současnosti je pro mě důležité neustále držet krok se všemi novými trendy a postupy.

Na mé práci mě baví především to, že pomáhá klientům přinášet viditelné výsledky. Zakládám si na pravidelné komunikaci s klienty, v rámci které řešíme výsledky, implementaci novinek, nové strategie a další nezbytné kroky pro rozvoj kampaní. Pro řadu svých klientů jsem se za roky spolupráce stal nejen partnerem na poli PPC reklamy, ale i poradcem pro celkovou marketingovou strategii.