Funguje to opravdu skvěle!

Výsledky PPC reklamy Vás ohromí.

Audit PPC

Tvorba PPC

Správa PPC

Školení PPC

Konzultace PPC

Sociální sítě

Marcel Slechan

PPC, tedy Pay Per Click reklama, je jednou z nejznámějšícha nejpoužívanějších forem výkonnostního marketingu.

Za inzerát platíte až tehdy, kdy na něj uživatel klikne, a oslovíte jím přesně ty uživatele, kteří Váš produkt nebo službu hledají nebo se o ni zajímají. Díky tomu je PPC reklama účinným a měřitelným nástrojem, který při správném nastavení přináší zisky. Mým úkolem je se o to postarat.

K PPC reklamně přistupuji komplexně, vždy s ohledem na celkovou marketingovou strategii svých klientů.

Na základě Vašich potřeb a s důrazem na vytyčené cíle navrhuji řešení na míru, které tyto cíle dokáže splnit. Specializuji se především na e-shopy, k mým spokojeným zákazníkům patří ale i klienti z oblasti služeb.

V oblasti PPC reklamy se věnuji systémům Google Ads, Sklik a Facebook a nabízím především tyto služby:

Audit kampaní

Máte již vytvořeny PPC kampaně, ale nejste si jistí, zda jsou nastaveny správně, nebo byste chtěli navýšit jejich efektivitu? Řešením je hloubkový audit. Podrobně zkontroluji všechna nastavení, zanalyzuji historická data, zjistím, zda kampaň reflektuje dosavadní úspěšnost a zda jsou správně nastavena měřící kritéria. Získáte ode mě kompletní výstup k aktuálnímu stavu včetně doporučení, co v kampani změnit.

Tvorba kampaní

Chcete začít plně využívat PPC reklamu? Na základě osobního setkání, kde podrobně zjistím Vaše potřeby a očekávání, vytvořím efektivní kampaň v souladu s aktuálními trendy platforem Google Ads, Sklik a Facebook. Neslibuji zázraky – společně s Vámi si vytyčím reálné cíle, jichž má kampaň dosáhnout, a těm její nastavení přizpůsobím.

Správa kampaní

Kampaň již máte založenou, ale potřebujete odborníka, který se postará o to, aby byla stále aktuální a přinášela očekávané výsledky? Nechte správu vaší kampaně na mně. V dynamickém prostředí PPC reklamy, kdy se neustále mění všechny proměnné, jako konkurence nebo cena za proklik a kdy je třeba podobu inzerátů neustále přizpůsobovat chování uživatelů, je profesionální správa kampaně její nedílnou součástí. Je možné, že zrovna ve Vašem oboru nebudou nutné časté zásahy nebo si naopak Vaše kampaň vyžádá každodenní péči – poradím Vám, jaký přístup bude nejvhodnější.

Školení PPC

Chcete se výkonnostnímu marketingu ve formě PPC reklamy věnovat sami a potřebujete zjistit, jak na to? Máte zaměstnance, kteří budou mít PPC kampaně na starost, ale chybí jim pro to všechny potřebné znalosti? Nebo chcete držet krok s aktuálními trendy? Na míru Vašim potřebám připravím školení přímo pro Vás, ve kterém se zaměřím skutečně jen na informace, které potřebujete a které Vám pomohou s PPC reklamou.

Konzultace PPC

PPC reklamu máte v malíčku, přesto nastala situace, se kterou si nevíte rady? Chtějí se Vaši PPC specialisté poradit o správnosti svých kroků? Změnila se pravidla v některém z reklamních systémů a nejste si jistí, zda je chápete správně? Obraťte se na mě – díky své bohaté praxi jsem už na podobný problém určitě narazil a o svou zkušenost se s Vámi podělím.

Sociální sítě

Chcete, aby Vám kromě Googlu a Skliku dobře fungovala i reklama na Facebooku? Nebo byste rádi oslovili zákazníky zajímavým obsahem, který podpoří loajalitu k Vaší značce? Kromě vytvoření a správy PPC kampaní na Facebooku zařídím také tvorbu atraktivního obsahu na v České republice nejpoužívanějších sociálních sítích Facebook a Instagram.