Důkaz, že to opravdu funguje

Přečtěte si autentické reference naších klientů.

Společnost Google mi udělil certifikáty z testů v oblasti inzerce na Googlu a pokročilého internetového vyhledávání. Stal jsem se Ověřeným freelancerem společnosti Seznam.cz.

Za svou dlouholetou kariéru jsem pracoval s desítkami spokojených zákazníků.

 

Dlouholetým partnerem pro PPC reklamu jsem zejména pro firmy z oblasti internetového prodeje, ale i služeb.

Tady jsou příběhy úspěšné spolupráce s několika vybranými klienty:

MOJEKOLO.CZ

 

PPC kampaně vám může spravovat kdejaká agentura. Troufám si říct, že snad žádná z nich ale neposkytne tak proaktivní přístup, jako pan Slechan. Velmi pružné reagování na situaci na trhu a potřeby klienta, perfektní komunikace, přinášení a zavádění novinek z oboru, které nastavené kampaně stále posouvají kupředu. A tedy i výsledky.

ORIGINALNITONERY.CZ

 

S Marcelem se znám velmi dlouho, proto bylo rozhodnutí pro spolupráci v rámci PPC velmi snadné. Po špatných zkušenostech s agenturami musím vyzdvihnout osobní přístup a zapálení pro online marketing. Velmi spokojený jsem výsledky, kde nám Google CPC v počtu objednávek vzrostlo meziročně o 290 % v Česku a o 525 % na Slovensku.

OOO GRAFICKÉ STUDIO

 

S panem Slechanem jsme spolupracovali na několika kampaních pro naše klienty a vždy odvedl kvalitní práci s výsledky, které předčily naše očekávání. V oblasti PPC reklamy neznám většího odborníka a můžu ho vřele doporučit.

Klienti, se kterými spolupracuji: